07 marca 2015

post 1


"Coś o świecie TersTim"
Wyobraź sobie świat, ale nie taki w, którym żyjemy. Twój własny i rządzący się na twoich zasadach świat. Dodaj do tego postacie i nadaj im charakter oraz wygląd. Teraz pozostało ci tylko stworzyć teren; las, góry, pustynia albo morze lub cokolwiek wymyślisz. 
Masz już prawie wszystko, brakuje tam tylko jednej rzeczy, czegoś bardzo wyjątkowego i niepowtarzalnego. Czegoś co uzupełnia cały ten świat. Brakuje tam ciebie.
Tym jest właśnie TersTim. Jest to świat sprawiedliwy, miły, przytulny. Żyją tu różne postacie: Począwszy ode mnie, Świnki, a skończywszy na księciu Terapapamango (Straszna menda ale o nim dowiesz się kiedy indziej). Jest tu wielkie miasto otoczone przyrodą: Na północy rozciąga się wielki las, a po nim pojawiają się góry. 

Ze trony południa z kolei rozciąga się wielki rezerwat górzysto-skalisty z nielicznymi drzewami.
Na zachodzie rozpościerają się bezkresne bagna choć przed nimi jest trochę lasu. 
W stronę wschodu ciągną się jeziora i rzeki. (Dr. Świnka właśnie pracuje nad mapą więc niedługo powinna się tu pojawić)


Nasze godło.
Niestety w tym właśnie świecie również kogoś brakuję i znów to jesteś ty. Więc dołącz do TersTimu. Poczuj jego magię i bądź jednym z nas. 

(przy okazji powiem, że każde wejście na stronę do gwiazda na naszym niebie, każdy obserwator to mieszkaniec TersTim, a komentarz to osobna góra)
 

2 komentarze:

  1. O kurde.... Niezłe xD
    http://patrzaczboku.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Blog duszy prawdziwie artystycznej :-) dołączam się!

    OdpowiedzUsuń

Pisz śmiało. Każdy komentarz to dodatkowa góra na południu świata TersTim. I od ciebie zależy ile tych gór jest i czy są one wysokie albo niskie. Strome czy łagodne. Wszystko zależy od ciebie.