Paweł

 
Cześć!
Jestem Paweł, a właściwie Paweł Małbo. Wiem, głupie nazwisko ale wymyślił je mój kreator a on najczęściej wie co robi. No właśnie "najczęściej" bo czasem bywa i tak, że poziom jego głupoty sięga zenitu.
Zresztą nie ma się co cieszyć na moim miejscu bo jestem jego wytworem wyobraźni, a jaki jest on taki jestem i ja. Bowiem nie utożsamia mnie on z kimś mądrym czy inteligentnym. Wyobraża sobie mnie jako samego siebie we własnym świecie. Nie dał mi tylko zasadniczej cechy: sarkazmu. Cały ten nieprzyjemny dla innych rodzaj charakteru przelał na doktora świnkę.

Teraz trochę o mojej historii. Wymyślony zostałem podczas sprawdzianu na koniec 6 klasy by zostać bohaterem opowiadania, które trzeba było napisać. Poszło mi w miarę nieźle. 
Od tamtego czasu jestem głównym bohaterem wszystkich opowiadań mojego kreatora i muszę przyznać, że dobrze mi z tym. Dostałem nawet dom w świecie TersTim przy parku głównym. 

Wszelkie pytania albo opowiadania ze mną w roli głównej (tzw. Posty gościnne) możecie kierować na terstim@gmail.com 
Pamiętaj, że jestem wytworem wyobraźni i każdy może wymyślić historyjkę ze mną ale mój właściciel nigdy się nie zmieni. 

PS: zachęcam do czytania postów i wpisów chronologicznie gdyż wtedy żadna informacja o mnie i o doktorze wam nie ucieknie. PA!